KONST / Litografier / Färglitografi 15597050

nr 1559 7050

Axel Olson

(1899-1986), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 252/260 mm: 21x65cm, yttermått inklusive ram: 37x79cm

Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 28 augusti 2023
kl 20:59:50

Axel Olson

Läs mer om Axel Olson